Prostredie

v ktorom sa nachádzame priamo vplýva na to, ako sa cítime. Preto je veľmi dôležité, aby náš domov bol čo najlepšie zariadený a vydekorovaný. Obklopte sa harmonickými farbami pomocou dekoračných textílií, prehozov, vankúšov a doplnkov od Love Colors, a priveďte o štipku viac pokoja, radosti a pestrosti do vášho domu!

Dodajte

Vašej spálni esenciu krásy kvalitným prehozom. Zakryje pokrčené plachty a ak treba, zahreje studené nožičky. Dôkladne prequiltované prehozy sa dajú prať priteplote 30-40°C na jemnom programe. Čím viac sú používané a prané tým sú mäkkšie. Nebojte sa ich oprať, nič sa im nestane, len budú jemnejšie. Netreba ich žehliť! Neprequiltované prehozy zásadne nešijem, nie sú trvácne, po častom praní sa vatelín zrazí, pogrčí, rozíde, preto všetky prikrývky a deky by mali byť prešívané. Kvalitné prešívané prehozy budú používať aj Vaše pravnúčatá.

nadpis

obsah pre doplnky

Sedte štýlovo!

Lebo na tom záleží! Naše sedacie puffy sú ideálnym doplnkom každej domácnosti. Sú určené nielen pre deti ale majú ich v obľube aj dospelí ;-) Vo vnútri je molitanový válec ktorý udrží aj zdatnejšieho tatina! Poťah sa dá prať na 30°C na miernom programe.