Julianna Rencés Kovács

_________

designer

Kamkoľvek nás vedie život, domov vždy bude miesto kde sme vyrástli. Obklopené láskou, objatím matky alebo otca, pre nás hodnotnými vecami ktoré nám pripomínajú roky šťastia, bezpečia a bezstarostnosti. A keď už sme dospelí a okolo nás behajú naše deti hrajúce na indiánov, vieme že aj oni si budú strážiť a vážiť relikvie svojej mladosti v dospelom veku. Julianna Rencés Kovács to dobre vedela, keď v roku 2012 založila Love Colors, značku ktorú v začiatku budovala iba v noci za zavretými dverami, aby neprebudila sladké sny troch synov. Julianna sa naučila šiť ešte od babičky a svoje zručnosti využívala aj počas študovaní na Technickej Univerzite v Liberci na Fakulte textilu a neskôr aj v profesii ako dizajnérka módnej bižutérie. Nič jej ale nedalo toľko, ako vlastná značka.

Cez

Love Colors

zdôrazňuje dôležitosť takého prostredia, kde sa vie vyvíjať individuálna osobnosť a kreativita dieťaťa. Preto sa zaoberá vytváraním unikátnych quiltov, obliečok, prikrývok, dekoračných a úžitkových textílií, setov do postieľok a dekoračných figúrok. Tieto predmety nie sú len farebné, harmonické, jemné na dotyk a dekoračné, ale hlavne praktické a kvalitne spracované, na každodenné používanie.

krása

sa skrýva

rovnako ako

V DETAILOCH

tak aj

V CELKU

Všetky výrobky Love Colors sú

originálne,

dôkladne navrhnuté a ušité z kvalitných predpraných bavlnených látok. Pre nás je najdôležitejšia kvalita a prepracovanie každého detailu. Používame najkvalitnejšie komponenty, ktoré sú na trhu dostupné, a snažíme sa aby materiál z čoho tvoríme pochádzalo z preverených zdrojov.

Love Colors je viac

ako kopec pekných vecičiek. Je to magický kamarát s ktorým bábätko zaspáva. Je to stotožnenie sa zo spomienkami v podobe mäkkých látok. Je to dotknuteľná starostlivosť. Love Colors je farba lásky, ktoré nie iba vidíme, ale aj cítime.